0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Në Jemen, për shkak të konfliktit të vazhdueshëm janë zhvendosur më shumë se 40.000 persona

Nga 1 janari deri më 3 korrik, gjithsej janë zhvendosur të paktën një herë 6.800 familje në Jemen, me së shumti të zhvendosur ka në provincat Al Dale, Marib dhe Al Hudajda.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle