Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Në Japoni rastet e Kovid-19 arrijnë në një milion të infektuar, lloji delta po përhapet përtej Tokios

Japonia sot arriti në një milion raste të infeksionit të Kovid-19, njoftuan mediat lokale. Shteti u përpoq të ndalonte përhapjen e llojit delta, por infeksionet shënuan rritje në Tokio dhe qytete të tjera.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle