0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Në janar rritje të depozitave dhe kredive në nivel vjetor, ulje në nivel mujor

Banka Popullore sot njoftoi se në nivel vjetor depozitat e përgjithshme në janar janë rritur për 7,4 për qind, ndërsa kreditë e përgjithshme për 8,4 për qind.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle