Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Itali janë konfiskuar 476 kilogramë kokainë, është arrestuar pronari i disa firmave ndërtimore

- Policia italiane konfiskoi 476 kilogramë kokainë të pastër dhe arrestoi një shtetas shqiptar 38-vjeçar, i cili me leje të rregullt për qëndrim jetonte në Firencë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle