Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Iran janë arrestuar 12 persona të dysuar për aktivitete subversive

Në Iran janë arrestuar sot 12 persona, të akuzuar për lidhje me agjentë të huaj dhe planifikim të “aksioneve subversive”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle