Botë SQBotë.Portal SQ

Në Indi për të katërtën ditë radhazi mbi 300.000 raste me Kovid-19

Në 24 orët e fundit, në Indi janë regjistruar 333.533 të rinj të infektuar me koronavirus dhe 525 vdekje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle