Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Holandë është zbuluar lloji Omikron para fluturimeve nga Afrika e Jugut

Lloji Omikron i koronavirusit në Holandë është zbuluar më 19 dhe 23 nëntor, ditë para ardhjes së turistëve nga Afrika e Jugut, kumtuan sot autoritetet shëndetësore holandeze.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle