Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Hagë arrestohen 50 protestues që hynë në ndërtesën e ONAK

Policia holandeze sot ka arrestuar rreth 50 protestues, që depërtuan sigurimin dhe hynë në ndërtesën e Organizatës për Ndalimin e Armëve Kimike (ONAK) në Hagë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle