Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Greqi nga e premtja vaksinim i fëmijëve të moshës prej 12 deri 15 vjet

– Platforma elektronike greke për rezervimin e terminit për vaksinim kundër Kovid-19 nga e premtja do të jetë e hapur për fëmijë të moshës ndërmjet 12 dhe 15 vjet, paralajmëroi sekretari i përgjithshëm i Ministrisë greke të Shëndetësisë, përgjegjës për mbrojtje shëndetësore primare, Marios Temistokleus.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle