Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Greqi, mini riorganizimi i Qeverisë

Kryeministri grek Kirjakos Micotakis ka bërë ndryshime të vogla në pozicionet e zëvendësministrave në Qeveri dhe ka emëruar një zëdhënës të ri të Qeverisë, njofton korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle