Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Greqi hapen sërish klinikat për mjekimin e pacientëve me Kovid-19

Klinikat për trajtimin e pacientëve me Kovid-19, të cilat u mbyllën pas qetësimit të pandemisë në fillim të verës, prej sot rihapen sërish në Greqi, deklaroi për Skaj TV, Matina Pagoni, kryetare e Unionit të mjekë spitalor në Athinë dhe Pire.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle