Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Greqi fillon imunizimi me vaksina të përshtatshme për nënvariantet e reja të Omikron

Prej sot në Greqi fillon imunizimi me vaksinat e azhurnuara dhe të përshtatura kundër Kovid-19 të cilat mbrojnë nga nënvariantet BA.4 dhe BA.5 të mutacionit Omikron, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle