Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Në Greqi aktivë rreth 176.000 raste me Kovid-19

Numri i rasteve aktive me Kovid-19 në Greqi është rreth 176.000 dhe shënon rritje në krahasim me para dy javëve, sipas të dhënave që pasdite në konferencën e rregullt për shtyp në Ministrinë e Shëndetësisë i kumtoi profesoresha epidemiologe, Vana Pepaevangellu, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle