Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në Gostivar rrahje, policia qetësoi me të shtëna në ajër

Në Gostivar mbrëmë ka ndodhur rahje midis dy grupeve, ndërsa përfundoi pasi policët të cilët intervenuan në paraqitjen për prishjen e rendit dhe qetësisë publike kanë gjuajtur me të shtëna paralajmëruese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle