0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Në Gostivar deri në orën 9 jehona në votime 2.19, në Vrapçishtë 1.58, në Mavrovë dhe Rostushë 3,43 për qind

- Problemet me aparatet për leximin e gjurmëve të gishtit që u paraqitën në orët e mëngjesit janë tejkaluar dhe votimi në komunën e Gostivarit po zhvillohet pandërprerë. Nga gjithsej 80.050 qytetarë, në votim kanë dalë 1.777, që është 2,19 për qind, informoi nënkryetarja e KKZ Gostivar, Ajshe Osmani.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle