Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në gjykimin e madh të mafias italiane “Ndrangeta”madje 70 dënime

Gjyqësori italian i dha dje një goditje të rëndë Ndrangeta, grupit më të fuqishëm mafioz të Italisë, duke dënuar 70 anëtarë dhe ndihmës të saj në gjyqin më të madh të mafias në vend që nga fundi i viteve 1980.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle