0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Në Gjermani prej sot zbatohet rregulli “3G”

Shteti federal dhe të gjitha 16 krahnat gjermane kanë marrë vendim të përbashkët nga sot që qytetarët nuk mund të shkojnë në bar apo kinema nëse nuk kanë dëshmi të vaksinimit, testit negativ ose që e kanë kaluar kovidin.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle