0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Gjermani është arrestuar një shtetas rus për shkak të spiunimit

Policia gjermane sot parashtroi aktakuzë kundër një shtetasi rus për shkak të spiunimit në dobi të Rusisë. Ai, gjoja, ka ardhur deri te informatat për industrinë ajrore dhe ia ka dërguar shërbimit zbulues rus, më saktë ka dorëzuar të dhëna për raketën Arian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle