0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Në garën për kryetarë të komunave në zgjedhjet lokale edhe 25 kandidatë të pavarur

Afati për grumbullim të kandidaturave të pavarura për zgjedhjet e ardhshme lokale më 17 tetor përfundoi dhe sipas Komisionit shtetëror zgjedhor, numrin e nevojshëm të nënshkrimeve  për kryetarë komunash e mblodhën 25 kandidatë të pavarur për kryetar komune, si dhe 57 grupe zgjedhore për lista të këshilltarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle