0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Halili në FTM: Qasje për të rinjtë në teknologji dhe materiale të avancuara

Nxënësit e shkollave të mesme dhe universitetet e moshës 15 deri në 29 vjeç do të mund t'i realizojnë idetë e tyre inovative në laboratorin e ri të prodhimit që u hap sot në Fakultetin Teknologjik-Metalurgjik (FTM) në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle