0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Në Francë të dielën mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve presidenciale

 Francezët të dielën shkojnë në rrethin e parë të votimit në zgjedhjet presidenciale dhe sipas sondazheve pritet fitore në duel si në zgjedhjet paraprake në vitin 2017 - presidenti në largim, Emanuel Makron dhe kundër kandidatja e tij Marin Le Pen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle