Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Forumin strategjik të Bledit do të diskutohet për bashkëpunimin në Detin Adriatik dhe për turizmin evropian

Forumi strategjik i Bledit sot vazhdon  me diskutime për bashkëpunim në Detin Adriatik, aktivitetet në Mesdhe dhe të ardhmen e turizmit evropian, ndërsa gjithashtu do të bisedohet edhe për  dekarbonizimin e transportit, industrinë hapësinore dhe bashkëpunimin ndërmjet BE-së dhe Indisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle