Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQSvet.Slajder SQ

Në EBA fundjava e deritanishme e premte dhe e shtunë ndërrohet në të shtunë dhe të diele për lehtësimin e biznesit

Fundjava zyrtare në Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) ndërrohet në të shtunën dhe të dielën që të lehtësohet biznesi me vendet perëndimore, kumtoi udhëheqësia e këtij shteti nga Gjiri Persik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle