0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në dy ditët e para të regjistrimit, regjistrohen 136.773 persona, 41.478 amvisëri dhe 59.953 banesa

Gjithsej 136.773 persona, 41.478 amvisëri dhe 59.953 banesa janë regjistruar në dy ditët e para të regjistrimit, informojnë sot nga Enti Shtetëror i Statistikës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle