Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në dy aksidentet e mëdha të trafikut të djeshëm në Turqi humbën jetën të paktën 32 persona

Dy aksidente të mëdha të dyfishta trafiku kanë ndodhur dje në Turqi, ku kanë humbur jetën të paktën 32 persona dhe kanë mbetur të lënduar  rreth 50 persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle