Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Durrës sekuestrohen 11 kilogramë kokainë në një kontejner me banane

Në portin e Durrësit, në një kontejner me banane janë zbuluar dhe sekuestruar së paku 11 kilogramë kokainë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle