0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Në Dubai janë prezantuar mundësitë për investim – Maqedonia e Veriut dhe Ballkani Perëndimor me masa konkurrente për investuesit e huaj

Delegacioni zyrtar i Qeverisë, i kryesuar nga zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi, i cili është për vizitë dyditore në Emiratet e Bashkuara Arabe, pas shënimit të djeshëm të Ditës nacionale në kuadër të Ekspo Dubai 2020, sot në orët e mëngjesit në konferencën e biznesit, i prezantoi mundësitë për investim në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle