0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Në ditët në vijim rritje e temperaturave, të shtunën erë veriore dhe borë në pjesët perëndimore

Deri të premten do të mbajë mot stabil me rritje të temperaturave. Të premten kah fundi i ditës dhe të shtunën paradite në pjesët perëndimore do të ketë reshje lokale të borës, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle