0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Në ditët në vijim, moti do të jetë me diell dhe me temperatura ditore dukshëm më të larta

Moti gjatë ditës do të jetë kryesisht me diell dhe më i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 22 deri në 28 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle