0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQ

Në ditët në vijim mot stabil me mëngjese të ftohta, ndërsa temperatura e ditës edhe deri në 27 gradë

Deri në fund të kësaj jave dhe në dy ditët e para pas fundjavës, moti në vend do të jetë stabil me temperatura të ulëta në mëngjes, ndërsa ato të ditës do të jetë në rritje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle