0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Në ditët në vijim meteo alarm portokalli, temperaturat edhe mbi 40 gradë

Në ditët në vijim, moti do të jetë shumë i ngrohtë me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit dhe do të aktivizohet nivel portokalli i rrezikut nga temperaturat e larta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle