Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në disa shkolla në Beograd, lajmërime për bombë

Në disa shkolla beogradase këtë mëngjes kanë mbërritur lajmërime për bombë të vendosur në hapësirat e shkollës, janë informuar shërbimet kompetente dhe vijon bastisja e ekipeve të specializuara, lajmëron RTS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle