0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në Dibër zvogëlohet numri i pacientëve të hospitalizuar me Kovid-19

Po zvogëlohet numri i të sapoinfektuarve me Kovid-19, në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ndërsa me atë edhe i të hospitalizuarve në spitalin e Dibrës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle