0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Dibër rritet interesi për dozën e tretë të vaksinës, deri tani e kanë marrë mbi 240 persona

Rritet interesi për dozën e tretë të vaksinës kundër Kovid-19 mes banorëve të komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, e cila vetëm sot është aplikuar te 64 persona, deklaroi për MIA-n Baki Alili, drejtor i Spitalit  të Përgjithshëm me Veprimtari të Zgjeruar në Dibër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle