0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në Dibër kundër Kovid-19 janë imunizuar rreth 13 mijë qytetarë

Në komunat Dibër dhe Qendër Zhupë me procesin e imunizimit kundër Kovid-19 janë përfshirë mbi 13 mijë qytetarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle