0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Dibër janë arrestuar persona të rinj tek të cilët është gjetur marijuanë

Policët e Zyrës së jashtme për çështje kriminale - Dibër në koordinim me Zyrën e jashtme për çështje kriminale - Gostivar gjatë ditës së djeshme i kanë privuar nga liria B.L. (19) dhe një i mitur, të dy nga Dibra.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle