0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në Dibër dhe Qendra Zhupa janë regjistruar rreth 5000 njerëz

Kryetari i komisionit të regjistrimit për qarkun e regjistrimit 24, i cili përfshin komunat e Dibrës dhe Qendrës Zhupa, Reshat Qorrmemeti deklaroi për MIA -n se ky operacion statistikor po zhvillohet pa asnjë problem.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle