0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Dibër dhe Qendër Zhupë doza e tretë është aplikuar tek 237 persona

Në pikën vaksinuese, që funksionon në spitalin modular pranë Spitalit të përgjithshëm me veprimtari të zgjeruar në Dibër, deri sot, dozë të tretë të vaksinës kundër Kovid-19 kanë pranuar 237 persona, përfshirë edhe banorët e komunës Qendër Zhupë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle