0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Diber 71 raste aktive të Kovid-19, tetë në mbështetje oksigjeni

Situata e pafavorshme epidemiologjike në komunat e Dibrës dhe Qendrës Zhupa vazhdon, me një incidencë të shtuar që nga fillimi i këtij muaji, e cila po rritet çdo ditë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle