Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Cetinje u mbajt mbledhja komemorative për viktimat në sulm

Në Dhomën e Qeverisë sot në Cetinje është mbajtur mbledhja komerotaive për viktimat e tragjedisë ku një sulmuesi vrau 10 persona në prani të familjarëve të viktimave, përfaqësues të pushtetit lokal,  qeverisë, si dhe kryeministrit dhe presidentit të Malit të Zi, Dritan Abazoviq dhe Milo Gjukanoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle