Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Bullgari sot do të mbahet protestë kundër certifikatës së gjelbër

Në Bullgari sot do të mbahet protestë kombëtare e pronarëve të restoranteve, hoteleve, sallave sportive, organizatave tregtare dhe qendrave për fëmijë kundër vendosjes së certifikatës së gjelbër. Ai do të mbahet nën moton “Të gjithë së bashku! Për shëndetin, punën, të ardhmen, sigurinë!”, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle