0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Në Bullgari numër rekord i të infektuarve dhe vdekjeve nga koronavirusi

Bullgaria, e cila ka përqindjen më të ulët të popullsisë së vaksinuar në BE, sot raportoi një numër rekord ditor të të infektuarve dhe vdekjeve nga koronavirusi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle