0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Në Bullgari ka filluar fushata parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare dhe presidenciale

Në Bullgari sot fillon fushata për zgjedhjet për president dhe nënkryetar dhe për Kuvendin kombëtar, të planifikuara për 14 nëntor 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle