Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Bullgari filloj kontrolli i rrugëve dhe autostradave

Në Prokurorinë e Lartë Administrative të Bullgarisë (VAP) është hapur dosje për aksidentin e rëndë të komunikacionit në autostradën “Struma”, ku humbën jetën qytetarë të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle