Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Bullgari arrijnë rreth 150 ushtarë dhe pajisje amerikane

Rreth 150 ushtarë amerikanë dhe pajisje ushtarake do të arrijnë në Bullgari  në stërvitje të përbashkët, kumtoi sot Ministria bullgare e mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle