Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Në Bruksel takim i Kirill Petkovit me Sharl Mishelin

Në fund të vizitës së parë të punës në Bruksel, kryeministri i Bullgarisë, Kirill Petkov u takua me kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel dhe me nënkryetarin e Komisionit Evropian Valdis Dombrovskis. Siç njofton korrespondenti i MIA-s nga Sofja, çmimet e larta të energjisë janë diskutuar në takimin e kryeministrit bullgar me kryetarin e Këshillit Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle