Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Britani të Madhe është miratuar vaksina e parë bivalenzte kundër koronavirusit

Vaksina e parë përforcuese bivalente e Moderna-s kundër koronavirusit është miratuar për përdorim në Britanisë së Madhe, kumtoi sot Agjencia rregullatore britanike për ilaçe dhe prodhime mjekësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle