Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Bosnje dhe Hercegovinë po hapet Qendra e re për migrantë “Lipa”

Qendra e re pranuese për migrantë – “Lipa”, me kapacitet për akomodim deri në 1.500 persona, sot do të hapet në mes qytetit Bihaq dhe Petrovecit bonjak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle