Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Bled mbahet Forumi strategjik

Forumi i sivjetëm  strategik i 16-të  mbahet sot dhe nesër në Bled, ndërsa fokusi i pjesëmarrësve do të jetë e ardhmja e Evropës dhe rezistenca e saj  në sfidat. Në ditën e parë të forumit, paneli i liderëve është përkushtuar në të ardhmen e Evropës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle