Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Bjellorusi arrestohen mbi 50 persona për komente për vrasjen e agjentit të KGB-së

Autoritetet bjelloruse i arrestuan mbi 50 persona, me siguri për shkak të komenteve në rrjetet sociale lidhur me shkëmbim zjarrin në të cilin janë vrarë një ithtar i opozitës dhe një pjesëtar i shërbimit për zbulim KGB, kumtoi organizata joqeveritare "Vesna".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle